Ruido dostawy

Kup teraz zapłać za 30 dni

 

 

NASZE MARKI
NEWSLETTER
Zapisz się do naszego sklepowego newslettera, a będziemy Cię na bieżąco informować o nowościach oraz promocjach w naszym sklepie.

BUFF® CZAPKI | DASZKI | SPORTOWE CHUSTY I KOMINY

 

BUFF® Czapki, chusty i kominy sportowe - akcesoria dla biegaczy

Każdy dzień jest inny. Każda droga jest wyjątkowa. Każda chwila to nowe wyzwanie. W BUFF® jesteśmy pewni, że ewolucja jest jedyną drogą do rozwoju.
Droga ciągle się zmienia i jesteśmy na to gotowi. Gdziekolwiek i kiedykolwiek.

Nowe produkty, nowe rynki
BUFF® rozwijał się przez lata. Obecnie BUFF® projektuje, tworzy i dystrybuuje czapki, szaliki i wiele innych produktów dla rosnącej grupy odbiorców.

PROSTY WIELKI POMYSŁ NA SPOROTWE AKCESORIA

Rodzinna fabryka na zachodzie Barcelony i jeden prosty pomysł. Joan Rojas projektuje bezszwową chustę z mikrofibry do jazdy na motocyklu. Ludzie to uwielbiają. Niedługo potem rodzi się BUFF®.

CZAPKA Z DASZKIEM BUFF® Z BARCELONY NA ŚWIAT I DO ŚWIATA SPORTU!

Wielkie rzeczy muszą być dostępne dla ludzi. BUFF® rozpoczyna międzynarodową przygodę. Francja, Szwajcaria i Niemcy są pierwszymi, w których można kupić chusty.
BUFF® jest obecnie sprzedawany w ponad 60 krajach.

Wierzymy w zmianę i trzymamy się naszych wartości. Projekty tworzymy z sercem. Każdy produkt jest dla nas bardzo ważny. Wszystko po to, abyś mógł cieszyć się życiem.
W naszym sklepie internetowym Ruido Streetwear macie Państwo okazję kupić ponadczasowe czapki z daszkiem BUFF®, tzw. czapki trakerki.


 

 

BUFF

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl