Ruido dostawy

Kup teraz zapłać za 30 dni

 

 

NASZE MARKI
NEWSLETTER
Zapisz się do naszego sklepowego newslettera, a będziemy Cię na bieżąco informować o nowościach oraz promocjach w naszym sklepie.

DOOM FREAK aka DOOM 3000

 

Doom 3000 to „Najdziwaczniejsza polska marka” według Harper's Bazaar.

Dołączyliśmy do listy sprzedawców marki, którzy są obecni w San Francisco, Tokio, Osace, Seulu, Berlinie i całej Polsce.
Materiały na temat DOOM 3000 zostały opublikowane w iD, Nylon, L'Officiel, Indie, Fucking Young, Pap Magazine, Crack.
W latach 2017 - 2019 marka wybrana przez Ministerstwo Kultury do reprezentowania polskiej mody za granicą.
Slow fashion, ale szybka estetyka. Zamiast mody jako czegoś ekskluzywnego, stawiamy na inkluzywną odzież – poczucie wspólnoty, które znamy z subkultur.

Nazywamy to post/clubwear - mieszanka kontrkulturowych odniesień i ducha europejskiej młodzieży. To zderzenie street-fashionowych klasyków z awangardowym krawiectwem jak: gotycki gorset x sportowa wiatrówka czy hools polo x koszula nocna. W Doom3K chodzi o dekonstrukcję i upcykling w szerszym znaczeniu. Nasze otwarte dla publiczności solowe prezentacje odbywają się w dawnych klubach ze striptizem, pustych magazynach, festiwalach muzycznych, galeriach designu. Modele to zazwyczaj zaprzyjaźnieni artyści – prawdziwi ludzie noszący DOOM 3K. Współpracujemy z pędzącymi do przodu grafikami i malarzami, artystami wizualnymi, dj-ami, tancerzami vogue i queer. Wszystko jest zrównoważone!Doom Freak aka Doom 3000

Popularne kategorie w Doom Freak aka Doom 3000:
 
BLUZA DOOM 3000
| CZAPKA DOOM 3000 | T-SHIRT DOOM 3000

DOOM FREAK aka DOOM 3000

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl